Biz Kimiz?

McsMutfakOnline, merkezi Ankara'da bulunan %100 yerli sermaye ile kurulmuş Profesyonel ve Endüstriyel mutfak sektörünün platformudur. McsMutfakOnline başta yerli markaların tamamı olmak üzere, dünya çapında endüstriyel mutfak sektöründe yer edinmiş yüzlerce markayı, binlerce ürünü inceleyip, karşılaştırıp en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

1- Geleneksel (Kurumsal) Satış Departmanımız; Oteller, Restoranlar, Holdingler, Kamu Daireleri gibi müşterilerimize özel teklifler hazırlıyor ve müşterilerimize özel müşteri temsilcisi atıyoruz. Böylece her irtibatta dilerseniz aynı kişlerle görüşüp işlerinizi hızlıca ve samimiyetle yürütebiliyorsunuz. 

2- Online Satış Departmanımız; Dilerseniz online destek hattımızdan yazışarak, dilerseniz whatsapp destek hattımızdan bize ulaşarak dilersenizde 0850 307 80 18 numalaralı müşteri destek hattımızdan bizi arayarak yardım alabilirsiniz. Bunlara ihtiyaç duymuyorsanız ürünler bir tık uzağınızda web sitemizden güvenle alış veriş yapabilirisiniz. 

3- Müşteri İlişkileri Departmanımız; Müşteri deneyimine önem veriyoruz. Alış veriş sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyeti departmanındaki ekip arkadaşlarımız her zaman yanınızda. Müşteri ilişkilerine ulaşmanız telefon ve online chat ile çok kolay. 

4- Satınalma Departmanımız; Sürekli büyümekte olan ürün yelpazemize her ay yeni markalar ve ürünler eklenmekte. Bu dev markette ter almak isteyen üreticilerimiz ve tedarikçilerimiz içinde hizmet veriyoruz. Uzman satınalma kadromuzla çalışmak tedarikçilerimiz ve üreticilerimiz için avantaj yaratıyor.

5- McsMutfakOnline Departmanımız; Tüm sosyal medya hesaplarımız ve site yönetimimiz, bünyemizde bulunan uzman ve yetkili ekibimiz tarafından yönetiliyor.

6- McsMutfakOnline; Gerek geleneksel gerekse web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde ve sonrasında size teknik destek veriyoruz. Uzman ekibimiz gerek montaj gerekse garanti ve garanti dışı arızalarınıza size yardımcı oluyor. 

Bizi daha yakından tanımak isterseniz her zaman şirketimize'de bekleriz. Sizleri ağırlamaktan onur duyarız. 


Kurumsal Bilgilerimiz

Mcs Mutfak Cihazları San.Tic.Ltd.Şti
Macun Mahallesi 187.cadde No:131/3 Yenimahalle Ankara
Vergi Dairesi: Ostim
Vergi No: 6130119698
Mersis No: 0613011969800015