Değişim ve İade/İptal şartları kapsamında siparişiniz elinize ulaştıktan sonra veya siparişiniz kargoya verilmeden önce 14 gün içerisinde sebebini belirterek iade başvurusunda bulunabilirsiniz.


Genel iade şartları aşağıdaki gibidir ;


1.İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.Kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.


2.Tekrar satışının yapılmasının imkanıolmayan hiçbir ürün kullanıldıktan sonra iade alınamaz. Tekrar satılabilirliğini bozan orijinal ambalajda hasar ve yırtık gibi durumlar söz konusu ise yine değişimve iade alınamaz.


3.Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.


4.İade etmek istediğiniz ürüne Hesabım ->Siparişlerim bölümünden ulaşarak ilgili siparişinizi seçmelisiniz. Daha sonra İptal Et butonuna tıklamanız ve değişim/iade/iptal beyanında bulunmanız gerekir. Talebinize istinaden müşteri memnuniyeti destek ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.


5.İade talebiniz onaylandıktan sonra385 sayılı vergi usul kanunu tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz e-faturanın iade bölümlerinin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.


6.İade/Değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Sürat Kargo ile “Ödemeli” olarak ürün/ürünleri gönderebilirsiniz. İade gönderiminde “Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.


7.İade/Değişim Adresimiz: Macun Mahallesi 187.cadde No:131/3 Yenimahalle Ankara